авг 14

СРЕЋАН РОЂЕНДАН

МИНА, СРЕЋАН РОЂЕНДАН!

 

авг 11

СРПСКИ ЈЕЗИК И МАТЕМАТИКА – ЗАДАЦИ

СРПСКИ ЈЕЗИК – ЗАДАЦИ ЗА УВЕЖБАВАЊЕ НАСТАВНИХ САДРЖАЈА У III РАЗРЕДУ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ
1.) 3апиши реченице помоћу речи:
а) лето, сунце
б) лопта, трава
в) аутобус, станица

2.) Препиши реченице, тако да редослед речи буде правилан:
а) је, цвркутала, гране, са, весело, птица
б) тргу, одржана, нашем, је, успешна, главном, приредба, на

3.) Допиши речи које недостају:
а) Дувао је _____ ветар.
б) _____ сунчеви зраци су обасјавали ______ ливаду.
в) Дечја лопта је полетела ка ______.

4.) 3апиши речи супротног значења:
посвађали су се, подиже, крупно, забавно.
Pročitati ostatak ovog unosa »

авг 10

СРЕЋАН РОЂЕНДАН

НЕМАЊА, СРЕЋАН РОЂЕНДАН!

авг 05

СРЕЋАН РОЂЕНДАН

МИЉАНЕ, СРЕЋАН РОЂЕНДАН!

јун 29

НАШЕ ДИПЛОМЕ

ДИПЛОМЕ И ПОХВАЛЕ

 

?????????????

Pročitati ostatak ovog unosa »

јун 24

Takmičenja i nagrade našeg odeljenja

I RAZRED

  1. Mičić Nikola       „Oslikavanje uskršnjih jaja“    Škola-1.    Opština-1.
  2.  Anđelić Mina                Recitatori                         Škola-1.    Opština-3.
  3. Čitalačka značka: Anđelić Mina, Buješević Vasilije, Dinić Lazar, Đorđević Jana, Đorđević Petra, Krasnevski Pavle, Rađenović Marija.

II RAZRED 

  1. Mičić Nikola   „Oslikavanje uskršnjih jaja“    Škola-1.   Opština-1.
  2. Anđelić Mina             Misliša                             Opština-3.
  3. Buješević Vasilije     Misliša                             Pohvala
  4. Čitalačka značka: Anđelić Mina

III RAZRED

  1. III1                            Konkurs:“Moć vode“         Specialno priznanje
  2. Popović Miloš              Matematika                  Škola-100 poena      Opština-100 poena
  3. Učešće odeljenja na takmičenju GET ONLINE WEEK 2016
  4. Anđelić Mina                Recitatori                     Škola-1.
  5. III1            „Festival kratkih dramskih formi“     Opština-2.

Nagrada za najbolju žensku ulogu: Mina Anđelić za ulogu „Kraljica“

Nagrada za najbolju mušku ulogu: Pavle Krasnevski za ulogu „Zlotko – savetnik“

6. Čitalačka značka: Anđelić Mina, Rađenović Marija, Popović Miloš, Vučković Nemanja

 

 

 

јун 23

ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА

НОСИОЦИ ЧИТАЛАЧКЕ ЗНАЧКЕ:

Анђелић Мина

Рађеновић Марија

Поповић Милош

Вучковић Немања

На Општинском такмичењу награђени су:

Вучковић Немања

Анђелић Мина

ЧЕСТИТАМО!!!

 

LEKTIRA IV RAZRED:

  1. „BELA GRIVA“ – RENE GIJO
  2. „ALISA U ZEMLJI ČUDA“ – LUIS KEROL
  3. „TRNOVA RUŽICA“ – BRAĆA GRIM
  4. „MALI PRINC“ – ANTOAN DE SENT EGZIPERI

 

MALI PRINC

MALI PRINC

јун 22

Značajne ličnosti naše prošlosti

Značajne ličnosti naše prošlosti

јун 21

Životne zajednice na kopnu

 

 

јун 21

Trougao

Trougao – pojam, značenje i vrste

 

Starije objave «